Sesje ciążowe Katowice

Jako fotograf ciążowy Katowice wiemy, że macierzyństwo zaczyna się na długo przed narodzinami dziecka. Masz miesiące na przygotowanie i przewidzenie tego wielkiego dnia. Zanim potrzymasz swoje słodkie dziecko w ramionach, może poczęstujesz się? Sesje ciążowe są o dokumentowaniu tej ogromnej zmiany w twoim życiu. Mam dokumentalne podejście do sesji ciążowych. Skupienie się na relacji z małżonkiem i uchwycenie miłości i ekscytacji na twarzy to moje cele dla naszej sesji. Szkoliłem się z jednymi z najlepszych fotografów w kraju, aby nauczyć się pozowania i kąty, które są pochlebne i sprawiają, że czujesz się piękny.

O Twojej Sesji Ciążowej

Kiedy zarezerwujesz sesję zdjęciową, zabezpieczymy Twoją sesję. Polecam fotografowanie sesji ciążowych w tygodniach 28-34. Jeśli jest to drugie lub trzecie dziecko, może być konieczne zaplanowanie leczenia we wczesnym okresie leczenia. Jeśli jest to twoje pierwsze dziecko, możesz chcieć zarezerwować pod koniec oferty. Każda kobieta inaczej radzi sobie z ciążą. Chcemy wstrzymać sesję, póki nadal czujesz się komfortowo. Mam dokumentalne podejście do fotografii ciążowej, więc nie dostarczam sukni na sesje portretowe. Podczas sesji zdjęciowej skupimy się na rosnących relacjach z dzieckiem i członkami rodziny. To jest najprostsze, kiedy czujesz się komfortowo, więc chcę, żeby moi klienci kupowali ubrania, które czują się najbardziej komfortowo w sobie. Po dokonaniu rezerwacji, wyślę ci marki, które najlepiej sprawdzają się w szafach położniczych. Możesz również zobaczyć mój przewodnik co nosić. Państwa małżonek i dzieci mogą dołączyć do nas podczas tej sesji portretowej. Polecam również leczenie sobie włosy i makijaż.

Miejsce odbycia sesji ciążowej

Sesje ciążowe są zaplanowane na zewnątrz o zachodzie słońca. Marzycielskie oświetlenie w tym czasie czyni doskonałą scenerię na sesję ciążową. Wybieram miejsca na podstawie sezonu. Kiedy zabezpieczymy datę sesji, dam Ci znać opcje lokalizacji na tę porę roku. Lokalizacje zmieniają się szybko, zwłaszcza w miesiącach jesiennych i wiosennych. Najczęściej decyzję o lokalizacji podejmujemy w tygodniu twojej sesji.

Dzień twojej sesji ciążowej.

To dzień rozpieszczania. Zrób sobie paznokcie. Kup nową sukienkę. Częstuj się! Zasługujesz na to! Kiedy przyjedziesz na miejsce, odpręż się i zaufaj mi. Od lat ćwiczę i trenuję. Znam najlepsze oświetlenie i pozy, by wydobyć z Ciebie najlepsze. Skup się na chwili i na współmałżonku. Poczuj te kopnięcia…. Śnij o chwili, w której potrzymasz swoje dziecko… zastanów się nad dniem, w którym po raz pierwszy spotkałeś swojego małżonka… chcę być w tle i uchwycić ten moment. Żebyś nigdy tego nie zapomniał. Lata później, te dni będą odległym wspomnieniem. Ale te zdjęcia zawsze zaprowadzą cię w ten czas i miejsce.