Sesje noworodkowe

Tak się cieszysz, że witasz w swoim życiu nowiutkie dziecko. Czy to twój pierwszy czy trzeci, ta chwila jest warta uchwycenia! Jestem tu, by delektować się każdym drobnym detalem twojego nowego dziecka i udokumentować sposób, w jaki twoja rodzina się zmienia. Kiedy będziesz miał ze mną sesję noworodków, po prostu się pojawisz, a ja zajmę się resztą! W studio jest zaopatrzona we wszystkie rekwizyty do fotografii noworodkowej i słodkie małe opaski noworodka, że będziemy musieli zrobić swoje dziecko pierwsze zdjęcia! Sofa jest super wygodne zbyt i idealny dla rodziców, którzy mogą chcieć nadrobić trochę snu!

Moją pasją jest uchwycić twoje dziecko w tym krótkim momencie w czasie, zupełnie nowe, tak, że można je zapamiętać zawsze w ten sposób. Pierwsze portrety Twojego dziecka staną się dziedzictwem, cennym dla pokoleń. Po zarezerwowaniu sesji ze mną, będziesz zaangażowany w każdy szczegół planowania, aby upewnić się, że Twoja sesja noworodka jest zaprojektowana idealnie dla ciebie. W tygodniach poprzedzających nadejście nowego pakietu radości, będziemy omawiać różne konfiguracje, palety kolorystyczne i przejść do wszystkich szczegółów sesji noworodka. W dniu sesji, po prostu pojawiasz się z dzieckiem i się relaksujesz. Moja asystentka i ja robimy całą resztę!

Każda sesja noworodkowa jest zaprojektowana tak, aby pasowała do Twojego stylu i podkreślała to, co jest najważniejsze dla Ciebie i Twojej rozwijającej się rodziny!